מרכזים לוגיסטים

 

ל"קבוצת חסון"  מספר רב של מרכזים לוגיסטיים

כל מרכז לוגיסטי משתרע על שטח של כ- 10 דונם ומחולק לתתי מחסנים ומחלקות על פי הקטגוריות. המרכזים מקבלים סחורה מיצרנים כחול-לבן וכן סחורה מיובאת מחו"ל.

המערך הלוגיסטי של הקבוצה הוא מהגדולים והמרשימים בתחום. הוא מונה עשרות אנשי צוות, מלגזות, צי רכבים, משאיות שינוע ומשאיות מנוף. אנשי הצוות שלנו המנהלים את המרכזים הלוגיסטיים, מומחים בניהול תמהיל המוצרים השונים ושולטים בצורה אבסולוטית בכל תהליכי האספקה בעזרת מערכות לוגיסטיות המתקדמות ביותר וצוותים באיכות ללא פשרות.

חנות מכר חסון
מרכז לוגיסטי קרמיקה

משתרע על שטח של כ- 10 דונם, מאחסן ומפיץ את מוצרי הקרמיקה והכלים הסניטריים. מרבית המוצרים מיובאים מטורקיה, איטליה, סין וספרד. המרכז מאחסן אלפי פריטים על פי תתי קטגוריות.
מדי יום מגיעות למרכז מכולות עם סחורה מיובאת, אנו בודקים ומכינים את הסחורה לקראת ההפצה, אם בשינוע ישיר אל הלקוחות או למסירה אצלנו במרכז. אנו מבצעים חיתוך פאנלים של הריצוף במכונה המיועדת לכך לפי דרישת הלקוח כחלק מהשרות שלנו.

צינורות
מרכז לוגיסטי תשתיות ואינסטלציה

משתרע על שטח של כ- 10 דונם, מלאי מוצרים מתוצרת הארץ ומוצרים מיובאים מחו"ל.
המרכז מכיל את כל המוצרים, הציוד והחומרים הנדרשים לתחום התשתיות והאינסטלציה, מדובר בעשרות אלפי פריטים. לאחר קבלת ההזמנה, הסחורה נארזת אצלנו במרכז, נבדקת בשנית ועוברת לשינוע שלנו. ביכולתנו להפיץ סחורה בפריסה ארצית בזמינות של עד 24 שעות ממועד ההזמנה. זו יכולת גבוהה בתחום שלנו. יש לנו מרכז נוסף בהוד השרון, הפועל תחת חברת הבת שלנו 'אלונים' כך שאפשר להגיע לאסוף סחורה בצפון ובשרון.

מרכז לוגיסטי פאנלים ומערכות סולאריות
מרכז לוגיסטי חומרי בניין, אספקה טכנית צבע ואיטום
כלי עבודה חסון
בית מלאכה

מעניק שרות קבוע לשלל מחלקות החברה ביום עבודה שגרתי ואף נותן שירותי לקוח.

המסגרים המקצועיים שלנו בונים סטנדים, מבצעים תיקונים, מכינים ניפלים לצינורות לפי בקשת הלקוח, חותכים לפי מידות, ובונים מעמדים לדוודים לפי דרישה.